Badania naukowe

Szanowni Państwo,

Uprzejmie  informuję o możliwości wystąpienia o dofinansowanie uczestnictwa w konferencjach naukowych składając  odpowiedni wniosek dla młodych naukowców (wzór na stronie internetowej Wydziału Pedagogicznego w zakładce dokumenty) link: http://www.wp.up.krakow.pl/?page=dokumenty&subpage=dlapracownikow lub w załącznikach. Dokumenty należy złożyć do 30.04.2015 w sekretariacie studiów III stopnia u Pani Doroty Gawędy (ul. Ingardena 4, p.15), która udzieli również informacji w razie wątpliwości odnośnie zasad wypełnienia wniosku. Serdecznie pozdrawiam. Andrzej Ryk.

kosztorys_dla_mlodych

wniosek_o_przyznanie_srodkow_mlodzi

 

 

X Krakowska Konferencja Młodych

Szanowni Państwo,

w imieniu Grupy Naukowej Pro Futuro oraz organizatorów Jubileuszowej X Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych mam zaszczyt zaprosić Państwa na to wydarzenie adresowane do doktorantów i młodych pracowników nauki. Patronat nad Jubileuszową X Krakowską Konferencją Młodych Uczonych objęli: Minister Gospodarki Pan Janusz Piechociński, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Prof. Lena Kolarska-Bobińska, Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Marek Sowa, Wojewoda Małopolski Pan Jerzy Miller oraz Kolegium Rektorów Krakowskich Szkół Wyższych.

Spotkania konferencyjne odbędą się w dniach 24-26 września 2015 r . w pawilonach Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz w Ośrodku Szkoleniowym „Jałowcowa Góra” w Dobczycach.

Tematyka X Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych obejmuje zagadnienia szeroko pojętej logistyki w następujących obszarach specjalistycznych:

Innowacyjne Technologie

Nowoczesna Inżynieria

Nauki Ekonomiczne

Inżynieria Środowiska

Logistyka i Inżynieria Produkcji

Inżynieria w Medycynie

Nauki Społeczne i Humanistyczne

Pełne treści artykułów spełniających wymogi redakcji zostaną opublikowane w czasopiśmie „Logistyka” w sekcji „artykuły recenzowane”, która jest integralną częścią czasopisma. Od 2013 r. czasopismo „Logistyka” występuje na liście B MNiSW i za publikację przyznawane jest 10 punktów.

Pełne treści artykułów spełniających wymogi czasopisma zostaną opublikowane w czasopiśmie „Kultura i Wartości”.

Pełne treści artykułów spełniających wymogi czasopisma zostaną opublikowane w czasopiśmie „Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska Sectio I Philosophia-Sociologia” Od 2013 r. czasopismo „Annales UMCS Sectio I” występuje na liście B MNiSW i za publikację przyznawane jest 5 punktów.

Abstrakty wszystkich artykułów i wystąpień zostaną wydane w formie książki w języku angielskim Book of Abstracts. X Krakow Conference of Young Scientists (książka z numerem ISBN).

Artykuły niespełniające wymogów Czasopisma „Logistyka” zostaną wydane w formie w Materiałach Konferencyjnych X KKMU (płyta CD z numerem ISBN).

Wszystkie publikacje zostaną wydane w roku akademickim 2014/2015 i będą przekazane Uczestnikom przy rejestracji na konferencję.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z formułą Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej KKMU:

http://www.kkmu.agh.edu.pl/

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW i DOKTORANTÓW

most2015-plakat

Konferencj internetowa

Konferencja internetowa

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Doktorantów Pedagogiki im. prof. Stefana Szumana ma zaszczyt zaprosić Państwa na I Konferencję Internetową Doktorantów Pedagogiki: „Pedagogiczne sylwetki – między tradycją a współczesnością„.

Celem Konferencji jest upowszechnienie sylwetek wybitnych Pedagogów, bez których dzisiejszy kształt Pedagogiki nie byłby taki sam.

Artykuły nadesłane na konferencję zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej na początku marca. Termin nadsyłania artykułów upływa z dniem 15 kwietnia.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Pracowników Naukowych, Doktorantów i wszystkich, którym temat Pedagogiki jest bliski.

Koło Naukowe Doktorantów Pedagogiki im. prof. Stefana Szumana

Kontakt: kndp.up@wp.pl

I Kongres Młodych Ludzi Nauki

młodzi-konferencja1-page-002

Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST

plakatJPEG

Ruszyła kampania ZAWÓD NAUKOWIEC!

Film Ministerstwa Nauki i szkolnictwa Wyższego w ramach kampanii Zawód Naukowiec